Prg Datum Místo konání Čas Program Festival, komentář
  2000-04-11 Anežský klášter   Marek Kopelent - Lux mirandae sanctitatis prostorové oratorium
  2000-04-12 Anežský klášter   Marek Kopelent - Lux mirandae sanctitatis prostorové oratorium
2001 Smetanova síň Obecního domu   W. A. Mozart - Requiem d-moll s Prague Royal Orchestra, dlouhodobý projekt, několik koncertů do měsíce
  Smetanova síň, Rudolfinum, Betlémská kaple   Beethoven - 9. symfonie v dobové úpravě Václava Návrata pro smyčcový kvintet, sóla a 16-tičlenný smíšený sbor, několik koncertů v Obecním Domě, Dvořákově síni Rudolfina a Betlémské kapli v Praze
  2001-04-25 Anežský klášter   Petr Eben - Starodávné čarování milému medailon v rámci cyklu Čeští skladatelé na přelomu tisíciletí v Anežském klášteře
  2001-05-xx Příbram   A. Dvorák - Stabat Mater Dvořákovy festivalu v Příbrami
  2001-10-23 Remscheid     festival Bergische Bienale Neue Musik
  2001-12-20 kostel sv. Šimona a Judy   J. J. Ryba - Česká mše vánoční s orchestrem členů FOK - Komorní orchestr praž. Symfoniků, dirigent Stanislav Mistr
  2002-04-11 Atrium na Žižkove   J. S. Bach - Janovy pašije koncert k deseti letům trvání sboru a 40. narozeninám sbormistra
  2002-05-xx Příbram   A. Dvořák - Requiem Dvořákově festivalu v Příbrami s Plzeňskou filharmonií
  2002-11-09 kostele Sv.Václava ve Vršovicích   Jan Rybář - Kantáta na text Vladimíra Holana Koncert prostorových skladeb
  2003-03-12 Husuv sbor Vršovice 19:00 Janácek, Martinu program z pripravovaného CD
2003-03-26 Atrium na Žižkove 19:30 Poulenc - Stabat Mater, 4 postní moteta Pocta Poulencovi
  2003-04-16 Kladno 19:00 A. Dvorák - Stabat Mater Pražští pevci a Pražský symf. orchestr
  2003-04-28 Atrium na Žižkove 19:30 Carl Orff - Carmina Burana autorova verze pro dva klavíry a bicí
  2003-05-07 HAMU - sál Martinů 19:30   spolúcast na absolv. koncerte
  2003-05-11 sv. Vavrinec - Petrín 15:00 Vycpálek, Janácek, Eben, Tucapský a další Absolventský koncert S. Mistra
  2003-05-14 HAMU - sál Martinů 19:00 K. Sklenicka - Missa brevis premiérový koncert
  2003-05-25 Příbram - chrám sv. Mikuláše 16:00 L. van Beethoven - Mše C dur na Dvořákově festivalu v Příbrami, Pražští pěvci a Pražská komorní filharmonie
  2003-05-30 Praha   Koncert s chrám. sborem z Jersey místo a cas v jednání
  2003-07-25 Kašperské Hory   Antonín Dvorák - Svatební košile Šumavský festival, open air koncert
  2003-07-26 Kašperské Hory   Claudio Monteverdi - Vespers  
  2003-09-15 klášter Emauzy, Praha 19.30 J. Zach - Stabat Mater zahajovací koncert 12. ročníku festivalu Svatováclavské slavnosti
  2003-09-20 Filipov - festival   Louis Vierne - Missa cis moll  
2003-10-01 Rudolfinum   C. Debussy - Nokturna závěrečný koncert Pražského podzimu 2003, Pražští pěvci a FOK, dir. Roberto Benzi
2003-10-22 Atrium na Žižkove 19.30 Carl Orff: Carmina Burana  
  2003-10-31 Národní dum na Vinohradech, Majakovského sál 18.30 soutežní festival Pražské sborové dny kategorie mužských sboru
  2003-10-31 Národní dum na Vinohradech, Majakovského sál 19.30 soutežní festival Pražské sborové dny kategorie smíšených sboru
  2003-11-15 HAMU - sál Martinů 15:00 O. A. Tichý - moteta odpolední koncert
  2003-12-21 Atrium na Žižkove 17 a 19.30 J. J. Ryba - Česká mše vánocní vánocní dvojkoncert
  2003-12-27 kostel Nanebevzetí Panny Marie, Kladno   J. J. Ryba - Česká mše vánocní  
  2004-01-04 kostel sv. Františka z Assissi 17.00 česká hudba 20. století beneficní koncert, absolventský koncert Stanislava Mistra
2004-02-19 Atrium na Žižkove 19.30 Z. Lukáš - Ctyri sonety, G. Fauré - Messe de Requiem premiéra cyklu sonetu Zdenka Lukáše
  2004-03-24 Husuv sbor, Vršovice 19.30 Louis Vierne - Mše cis moll pro varhany a smíšený sbor  
  2004-03-29 Atrium na Žižkove 19.30 Árie a scény z barokních oratorií  
  2004-04-04 kostel Sv. Vavřince 15.00 ceská hudba v kontrastu veku nedelní koncerty na Petríne
  2004-04-05 Husuv sbor, Mnichovice 15.00 L. Janácek - Otce náš, A. Dvorák - Te Deum (3. cást)  
  2004-04-24 kostel Sv. Mikuláše, Malá strana 12.00 W. A. Mozart - Nešpory  
  2004-04-25 Husuv sbor, Mnichovice 15.00 L. Janácek - Otce náš, A. Dvorák - Te Deum (3. cást)  
  2004-04-26 Sál Martinu, Lichtenštejnský palác (HAMU) 19.30 Tomáš Pálka - Podmalba (premiéra vokálne-instrumentální skladby) orchestrální koncert katedry skladby HAMU
  2004-05-01 kostel Sv. Mikuláše, Malá strana 18.00 A. Dvorák - Mše D dur  
  2004-05-02 kostel Sv. Vavrince 15.00 milostný madrigal ve skladbách ceských autoru nedelní koncerty na Petříne
  2004-05-26 katedrála Sv. Mikuláše, Ceské Budejovice 19.30 A. Dvorák - Stabat Mater (puvodní verze pro sbor a varhany) zahajovací koncert Jihoceského hudebního festivalu
  2004-06-06 kostel Sv. Vavrince 15.00 duchovní koncert ceské hudby nedelní koncerty na Petríne
  2004-06-26 Kulturní dum v Jihlave, Jihlava 10.30 premiéry vítezných skladeb skladatelské souteže 47. festival sborového umení v Jihlave
  2004-06-27 kostel Sv. Vavrince 15.00 lidové písne ve skladbách ceských autoru nedelní koncerty na Petríne
  2004-07-04 kostel Sv. Vavrince 15.00 lidové písne ve skladbách ceských autoru nedelní koncerty na Petríne
  2004-08-01 kostel Sv. Vavrince 15.00 B. Smetana a A. Dvorák - zakladatelé ceské národní hudby nedelní koncerty na Petríne
  2004-09-05 kostel Sv. Vavrince 15.00 A. Dvorák - Svatební košile nedelní koncerty na Petríne
  2004-09-28 Lucerna 16 a 19.30 Flamenkové requiem - Paco Pena a jeho skupina Mezinárodní hudební festival Pražský podzim
  2004-10-03 kostel Sv. Vavrince 15.00 Pražští pevci a Pražské pevky zpívají mužské a ženské sbory ceských jubilujících autoru nedelní koncerty na Petríne
2004-11-05 Atrium na Žižkove 19.30 Antonín Dvorák: Stabat mater varhanní verze
  2004-11-07 kostel Sv. Vavrince 15.00 podzimní koncert k výrocnímu roku Ceská hudba 2004 nedelní koncerty na Petríne
  2004-11-22 Sál Martinu, Lichtenštejnský palác   premiéra skladby Tomáše Pálky  
  2004-12-19 Atrium na Žižkove 17 a 19.30 Jan Jakub Ryba: Ceská mše vánocní  
2005-02-16 Atrium na Žižkove 19.30 G. A. Rossini: Malá slavnostní mše  
  2005-02-27 Stavovské divadlo 19.00 Petr K. Soudek - Šedá myší opera premiéra opery z cyklu Bušení do železné opony
  2005-03-17   15.00    
  2005-03-26 Santa Clara, Cheb   A. Dvorák: Stabat mater  
2005-05-07 kostel Sv. Mikuláše, Staré Mesto 15.00 Frank Martin: Mše spolecný koncert se švýcarským sborem Die Kleine Kantorei
  2005-09-02 kostel Sv. Mikuláše, Malá Strana      
  2005-09-15 kostel Sv. Mikuláše, Malá Strana   Scarlatti: Stabat mater  
  2005-10-01 Rudolfinum 19.00 Gustav Holst - Planety MHF Pražský podzim 2005, s Liverpool Orchestra
  2005-10-02 kostel Sv. Mikuláše, Malá Strana      
  2005-10-22 kostel Sv. Mikuláše, Malá Strana   Poulenc, Rachmaninov  
  2005-11-04 Atrium na Žižkove   Scarlatti: Stabat mater  
  2005-12-18 Atrium na Žižkove 17 a 19.30 J. J. Ryba: Ceská mše vánocní  
  2006-09-14 Rudolfinum 19.30 A. N. Skrjabin: Prometheus Ceská filharmonie, Pražští pevci MHF Pražský podzim 2006
  2006-09-16 Kostel sv. Mikuláše, Malá Strana 18.00 J.S.Bach, A.Vivaldi, W.A.Mozart  
  2006-09-26 Kostel sv. Salvátora 19.00    
  2006-10-12 Atrium na Žižkove 19.30 Juditha triumphans  
2006-11-12 Kreutzkirche, Görlitz   J. Brahms - Ein deutsches Requiem s orchestrem Medicanti, dir. Wolfgang Behrend
2006-12-13 Atrium na Žižkove 19.30 Poulenc - Vánoční moteta, Vic Nees, Honegger - Vánoční kantáta  
  2006-12-21 Atrium na Žižkove 17 a 19.30 J. J. Ryba - Česká mše vánocní  
2007-02-13 Kreuzkirche, Drážďany 20.00 J. Brahms - Ein deutsches Requiem s orchestrem Medicanti, dir. Wolfgang Behrend
  2007-03-25 Rudolfinum, Praha 10.30 Gefors, Holáňová, Nordin, Josef Marek Pražské premiéry 2007
  2007-04-01 Sv. Mikuláš, Malá Strana 18.00 Tuma, Mendelssohn-Bartholdy, Zelenka  
2007-04-03 Kostel Panny Marie Sněžné 19.30 Vivaldi - Gloria s orchestrem Camerata Filarmonica Bohemia, dir. Tsutomu Masuko
  2007-04-28 Sv. Mikuláš, Malá Strana 18.00 J. Brahms - Ein deutsches Requiem varhanní verze
  2007-05-16 Pedagogické muzeum J. A. Komenského v Praze 18.00 Olga Ježková - Via lucis  
  2007-06-19 Atrium na Žižkove 19.30 Janáček - Zápisník zmizelého, Mozart, Eben etc. koncert k 60tinám Pražských Pěvců
  2007-06-29 Pardubice   Penderecki, Eben, Novák, Mozart, Tichý, Poulenc, A. Scarlatti, Čajkovskij IV. ročník Mezinárodního sborového festivalu a soutěže Bohuslava Martinů
  2007-07-07 Sv. Mikuláš, Malá Strana 18.00 Bach - Jesu meine Freude, Čajkovskij - Liturgie Bachova moteta versus ortodoxní hudba
  2007-08-04 Zwiesel, Německo   Čajkovskij - Liturgie  
  2007-08-05 Zwiesel, Německo 10.00 Otto Albert Tichý - Missa  
  2007-08-22 Lipsko, Německo   koncert počitačové hudby  
  2007-09-14 Rudolfinum, Praha 19.30 Debussy - La Damoiselle élue MHF Pražský podzim, orchestr České filharmonie pod vedenim Michela Swierczewskiho
  2007-09-15 Roudnice nad Labem 10.00 Dvořák, Händel etc.  
2007-10-11 Atrium na Žižkove 19.30 Vic Nees, Martinů, Kodaly  
2007-11-02 Husův sbor, Moskevská 34 18.00 J. Brahms - Ein deutsches Requiem varhanní verze
  2007-12-08 Stuttgart-Degerloch, Německo 20.00 Frank Martin - Mše pro dva sbory, Michna, Martinů koncert s něměckým sborem Aallener Kammerchor
  2007-12-09 Aalen-Wasseralfingen St. Stephanus, Německo 20.00 Frank Martin - Mše pro dva sbory, Michna, Martinů koncert s něměckým sborem Aallener Kammerchor
  2007-12-13 Klub seniorů, Podolská 31 15.00 Bruckner, Michna etc. Adventní koncert
  2007-12-15 Sv. Mikuláš, Malá Strana 17.00 Bach, Vivaldi, Bruckner, Michna, Zelenka Adventní koncert
  2007-12-16 Atrium na Žižkove 17 a 19.30 J. J. Ryba - Česká mše vánocní  
  2007-12-22 Karlík - Dobřichovice   A. Honegger - Vánoční kantáta, Michna Vánoční koncert
  2008-01-06 Kostel Nejsvětějšího Salvátora, Praha   Jan Rybář - Mše  
  2008-02-14 Atrium na Žižkove 19.30 Frank Martin - Mše pro dva sbory, Petr Eben - Starodávné čarování milému, Láska a smrt  
  2008-02-29 kostel Svatých Šimona a Judy, Praha   Jan Fila - Stabat Materabsolventský koncert, Symfonický orchestr Pražské konzervatoře, dir. prof. Miriam Němcová
2008-03-21 Husův sbor, Moskevská 34 17.00 Dvořák - Stabat Mater varhanní verze
2008-05-21 Husův sbor, Moskevská 34 19.00 Reger  
2008-05-26 Galerie CIANT, Křížkovského 18 18.00   vernisáž Viktora Takače
2008-06-25 Atrium na Žižkove 19.30 Dvořák - Requiem  
  2008-07-05 Sv. Mikuláš, Malá Strana 18.00 J. S. Bach, P. I. Čajkovskij  
2008-08-12 Kostel Panny Marie Sněžné 19.30 R. Rosetti: Requiem Festival Cornissimo
  2008-10-11 Sv. Mikuláš, Malá Strana 18.00 Ave Maria - osobnosti klasicismu  

2008-10-18 Zwiesel - Haus zur Wildnis, Německo 19.30 Antonín Dvořák, Leoš Janáček - Zápisník zmizelého  

2008-11-01 Votice   Schubert: Mše G Dur  
2008-11-02 Husův sbor, Moskevská 34 10.00 Zelenka - Requiem  
  2008-11-02 Kostel Panny Marie Sněžné   Schubert: Mše G Dur  
  2008-11-23 Sál Martinu, HAMU 15.00 Otto Albert Tichý  
2008-12-13 Sv. Mikuláš, Malá Strana 17.30 Vodňanský, Schubert, Bach a další Adventní koncert
  2008-12-14 TV - vystoupení live v Loretě   Poulenc  
  2008-12-21 Atrium na Žižkove 17 a 19.30 J. J. Ryba - Ceská mše vánocní  
2009-02-15 Husův sbor, Moskevská 34 17.00 Poulenc, Bach, Byrd, Purcell, Scarlatti, Gorecki etc. Zimní koncert
  2009-03-18 Dvořákova síň Rudolfina   Peter Maxwell Davies, Eric Sweeney Pražské premiéry, Pražský komorní orchestr pod vedenim Milana Kaňáka
2009-04-02 Atrium na Žižkove 19.30 Jan Fila - Stabat Mater (varhanní verze), Poulenc, Tučapský, Barber  
2009-04-06 kostel sv. Václava, Vršovice 19.30 Avet Terterian - Symphony no.6 koncert s orchestrem Berg, dir. Peter Vrábel
2009-04-18 Smetanova síň, Obecní dům 19.30 Hideaki Hirai - výběr z opery Kaguya-hime koncert s orchestrem Czech Virtuosi, dir. Hideaki Hirai
2009-05-21 kostel CČE Na Doubkové 8, Praha 5 19.30 Rachmaninov, Poulence, Gorecki, Penderecki a další v rámci cyklu "Smíchovské benefice"
  2009-05-23 Centrum Mana, Husův sbor, Moskevská 34 11.00 Čajkovskij - Liturgie (výběr)  
  2009-05-27 Magistrát hlavního města Prahy Mariánské náměstí 2/2 18.30 Adventní koncert Kongres
2009-06-24 Atrium na Žižkove 19.30 Alfred Schnittke - Koncert pro sbor  
  2009-06-27 Zwiesel, Německo      
  2009-06-28 Kostel sv. Martina a sv. Prokopa v Karlíku   Dvořák: Svatební košile klavirní verze
  2009-07-04 Klášterní kostel Božího Těla, Český Krumlov 19.30 Jaroslav Krček - výběr z díla Festival komorní hudby Český Krumlov, koncert s orchestem Musica Bohemica, dir. Jaroslav Krček
  2009-07-17 Klášterní kostele v Šumperku 20.00 Händel - Mesjáš III. Klášterní hudební slavnosti Šumperk, koncert s orchestem Musica Bohemica, dir. Jaroslav Krček
  2009-07-18 Sv. Mikuláš, Malá Strana      
  2009-07-20 Lomnice nad Popelkou   Jaroslav Krček - výběr z díla koncert s orchestem Musica Bohemica, dir. Jaroslav Krček
  2009-08-15 kostel Nanebevzetí Panny Marie Příbram - Svatá Hora 21.30 Mendelssohn, Rachmaninov a další 
  2009-09-13 Zwiesel, Německo   Rachmaninov - Nešpory  
  2009-10-04 Zlonice, chrám Nanebevzetí Panny Marie 19.00 Zdeněk Zahradník - oratorium Prorok Dvořákova hudební Nelahozeves - 16. ročník festivalu
  2009-11-01 Husův sbor, Moskevská 34   Mozart - Requiem  
2009-11-02 Kostel sv. Vavřince, Hellichova 18, Praha 1 19.30 Marek Kopelent - Žalozpěv za zabité děti, č.IV, Jaroslav Smolka - Čtyři Havlíčkovy epigramy, Arvo Pärt, PoulencAteliér 90 - Třídení 2009
  2009-11-03 Hlahol, Praha   Bohuslav Martinů - Legenda z dýmu bramborové nati, Romance z pampelišek, Zbojnické písně koncert s Pěveckým sdružením pražských učitelek, dir. Ivan Zelenka
2009-11-28 Sv. Mikuláš, Malá Strana 17.00 Palestrina, Josquin des Prez, Bruckner, Mozart, Rossini a další Ave Maria
  2009-12-07 Sál Martinů HAMU, Praha   Benjamin Britten - The Company of Heaven koncert s orchestrem Berg, dir. Peter Vrábel
2009-12-10 Atrium na Žižkove 19.30 Bach, Górecki, Pärt, Eben, Penderecki, Charpentier, polské koledy Adventní koncert
  2009-12-20 Atrium na Žižkove 17 a 19.30 J. J. Ryba - Česká mše vánocní  
  2009-12-24 Husův sbor, Moskevská 34 23.00 Charpentier - Messe de minuit Půlnoční mše
  2009-12-26 Husův sbor, Moskevská 34 15.00 J. J. Ryba - Česká mše vánocní  
2010-02-16 Atrium na Žižkove 19.30 Verdi - Requiem verze pro klavír a varhany
  2010-04-09 Divadlo Mana, Husův sbor, Moskevská 34      
2010-05-15 Sv. Mikuláš, Malá Strana 18.00 Palestrina, Josquin des Prez, Bruckner, Mozart, Rossini a další Ave Maria
  2010-06-06 kostel sv. Mikuláše, Velké Meziříčí 19.30 Zelenka - Te Deum, R. Strauss, C. Orff a další4. ročník Evropského festivalu filozofie Velké Meziříčí, koncert se sborem Magna Diesis, dir. Michal Jančík
2010-06-12 kostel sv. Víta v Kojeticích 13.30 Schütz, Strauss, Mozart, Rossini, Rachmaninov, Bortnanskij, Dvořákkoncert k příležitosti 750. výročí posvěcení kostela
2010-06-14 Atrium na Žižkove 19.30 Orff - Catulli Carmina, Schutz, Strauss, Mendelssohn, Poulenc  
2010-09-06 Grabova vila, Na Košince 1, Praha 8 16.00 Čajkovskij - Liturgie (výběr)Vernisáž V. Havránkové a L. Křížové
  2010-09-19 bazilika Nanebevzetí Panny Marie na zámku ve Žďáru nad Sázavou 12.00 Jan Fila - Veni Creator Spiritus, Beethoven - Mše C-durpovedení s orchestrem, dir. Stanislav Mistr
  2010-09-23 Komunitní centrum Matky Terezy, Praha 18.00Jan Zástěra: výběr z díla, J. J. Trautzlkoncert s Hudbou hradní stráže a Policii ČR v rámci festivalu Svatováclavské slavnosti, dir. Jan Zástěra
  2010-09-28 kostel Nanebevzetí Panny Marie, Stará Boleslav17.00Jan Zástěra: výběr z díla, J. J. Trautzlkoncert s Hudbou hradní stráže a Policii ČR v rámci festivalu Svatováclavské slavnosti, dir. Jan Zástěra
2010-10-09 Sv. Mikuláš, Malá Strana 18.00 Aiblinger, Bach, Mozart, Brahms, Franck, Dvořák a další Ave Maria


2010-10-27 Pravoslavný chrám sv. Cyrila a Metoděje, Resslova 9a, Praha 219.30 Alfred Schnittke - Koncert pro sborFestival pravoslavné hudby Archaion Kallos
  2010-11-02 Husův sbor, Moskevská 34   Čajkovskij - Liturgie  
  2010-11-17 Betlémská kaple, Praha 1   Brahms - Ein deutsches Requiemkoncert pro Hlávkovu nadaci, s orchestrem a sborem Univerzity Karlovy, dir. Haig Utidjian
  2010-11-21 Sál Martinů — HAMU, Praha 15.00 Otto Albert Tichý  
  2010-12-18 Atrium na Žižkove 17 a 19.30 J. J. Ryba - Česká mše vánocní  
2011-01-21 Atrium na Žižkove 19.30 Rachmaninov - Liturgie  
2011-01-27 Kostel Narození Panny Marie, Želiv 18.30 Černohorský, Michna, Rachmaninov, Mozart, Čajkovskij, Adam, Händel  
2.04.2011 Premonstrátské opatství Želiv 19:15 B.M. Černohorský, A. Dvořák, B. Martinů, P. Čajkovskij  
5.04.2011 Atrium na Žižkově, Praha 19:30 Bohdan Mikolášek autorský večer

15.04.2011 kostel Sv. Petra Na Poříčí, Praha 19:00 Alfred Schnittke - Koncert pro sbor v rámci cyklu "Postní pátky" Collegium Marianum
14.05.2011 Chrám sv. Mikuláše na Malé Straně 18.00 Ave Maria  
18.05.2011 Břevnovský klášter, Praha 18.00 Jan Zástěra - Missa solorum multiplicium koncert s Hudbou Hradní stráže a Policie ČR, dir. Jan Zástěra
  27.05.2011 Horní náměstí, Olomouc 12.30 Bortnanskij, Čajkovskij, Rachmaninov Mezinárodní festival duchovní vokální hudby
  27.05.2011 kostel sv. Cyrila a Metoděje, Olomouc-Hejčín 18.00 Rachmaninov, Čajkovskij, Penderecki, Poulenc Mezinárodní festival duchovní vokální hudby
  27.05.2011 zámek ve Velkých Losinách 15.00 Čajkovskij, Poulenc Mezinárodní festival duchovní vokální hudby
27.05.2011 klášterní kostel Šumperk 19.30 Čajkovskij, Rachmaninov, Penderecki, Poulenc, Vierne Mezinárodní festival duchovní vokální hudby
1.06.2011 galerie U zlatého kohouta, Michalská 3, Praha 17.00 Bortnanskij, Mozart, Handel Vernisáž výstavy "TŘI"
5.06.2011 Husův sbor, Moskevská 34, Praha 13.30 Bortnanskij, Čajkovskij, Handel Vystoupení s rakouským sborem "Gesangverein der Steirer in Wien", dir. Yasunori Okumura
  7.06.2011 České muzeum hudby, Karmelitska 2/4, Praha 18.00 Dvořák - Largo z Novosvětské symfonie (úprava pro sbor) vernisáž výstavy ANTONÍN DVOŘÁK
11.06.2011 Roudnice nad Labem 19.00 Sergiej Rachmaninov - Liturgie  

17.06.2011 evangeliský kostel u Salvátora, Salvátorská 1, Praha 1 19.30 Igor Stravinsky - Žalmová symfonie Okamžitý Filmový Orchestr, dir. Lukáš Prchal
25.06.2011 Chrám sv. Mikuláše na Malé Straně 18.00 Verdi - Quattro pezzi sacri, Gesualdo da Venosa  
5.07.2011 Chrám sv. Mikuláše, Staroměstské náměstí 17.00 Rachmaninov,Čajkovský,Bortniansky,Poulanc, Festival duchovní hudby
  14.07.2011 Francouzské velvyslanectví, Velkopřevorské náměstí 1 17.00 Marseillaise, Kde domov můj Bastille Day
  15.07.2011 Husův sbor v Dejvicích, Wuchterlova 5 20.00 F. Poulanc - Mše G-dur výber,G. Verdi,Barber- Agnus Dei  
16.07.2011 Smetanova síň Obecního domu 19.00 Bernstein - Chichester Psalms, Mozart - Requiem Prague Proms 2011; Czech National Symphony Orchestra, dir. Anton Armstrong a André Thomas
  17.09.2011 Kostel sv. Martina a sv. Prokopa v Karlíku 18:00 Beethoven - Mše C-dur s klavírnim doprovodem, G. Verdi - Quattro pezzi sacri Jaroslav Šaroun - klavír
20.09.2011 Atrium na Žižkově, Čajkovského 12, Praha 19:30 G. Verdi - Quattro pezzi sacri - s klavírnim doprovodem, F. Poulenc - Mše G dur Jaroslav Šaroun - klavír
16.10.2011 Kostel Sv. Karla Boromejského, Vlašská 36 Praha 16:00 bude upřesněno Benefice
19.10.2011 Pravoslavný chrám svatých Cyrila a Metoděje, Na Zderaze 268/9, Praha 19:30 S. Rachmaninov - Liturgie sv. Jana Zlatoústého (výběr) Archaion Kallos festival pravoslavné hudby
25.10.2011 Rudolfinum - Dvořákova sín, náměstí Jana Palacha 79/1, Praha 19:30 A. Dvořák - Te Deum spolu s Orchestrem a Sborem UK a Smíšeným pěveckým sborem Pedagogicke Fakulty UK
27.10.2011 Vlašim 19:00 Zelenka - Magnificat c-moll  
2.11.2011 Husův sbor Vršovice, Moskevská 34/967, Praha 18:00 G. Verdi - Messa da Requiem  
  21.11.2011 Atrium na Žižkově, Čajkovského 12, Praha 19:30 7 písní od Bohdana Mikuláška křest knihy Bohdana Mikuláška
23.11.2011 Rudolfinum - Dvořákova sín, náměstí Jana Palacha 79/1, Praha 19:30 Pulnocni expres, filmová hudba koncert s Okamžitým filmovým orchestrem
6.12.2011 Karolínum, Ovocný trh 541/3, Praha 19:00 S. Rachmaninov - Celonočí bdění (výběr), Čajkovskij - Liturgie (výběr)  
  18.12.2011 Atrium na Žižkově, Čajkovského 12, Praha 17:00 a 19:30 J.J. Ryba - Česká mše vánoční  
20.12.2011 Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrska, Břehová 7, Praha 17:30 J.J. Ryba - Česká mše vánoční  
1.2.2012 Atrium na Žižkově, Čajkovského 12, Praha 19:30 F. Poulenc - Litanie k Černé Panně, L. Janáček - Maryčka Magdonová, Otčenáš, F. Martin - Mše pro dva sbory koncert k výročí Pražských pěvců (20 let od vzniku)
26.6.2012 Kostel U Salvátora, Salvátorská 1045/1, Praha 1 19:00 program bude upřesňen  
  14.4.2012 kostel sv. Alžběty, ulice Semilská – Železnobrodská, Praha 9 – Kbely 16:00 J. L. Bach, W. A. Mozart, F. Mendelssohn-Bartholdy, A. Schnittke Čakovický festival
  22.4.2012 Kostel svatého Václava – Na Zderaze, Praha 2 17:00 Mendelssohn-Bartholdy - Hailig ,S.Rachmaninov - Celonoční bdení (výběr),Vic Ness - Moteta (výběr) koncet s Danou Dubovou
29.4.2012 Rudolfinum - Dvořákova sín, náměstí Jana Palacha 79/1, Praha 19:30 Pocta Johnu Williamsovi k 80. narozeninám - filmová hudba Pražským filmový orchestr řídí J. Korynta
13.5.2012 kostel Narození Panny Marie, Roudnice nad Labem 17:00 A. Schnittke - Koncert pro sbor Roudnické hudební jaro
  10.6.2012 Nymburk ?? S. Rachmaninov - Celonoční bdení (op. 37)  
  26.6.2012 Kostel U Salvátora, Salvátorská 1045/1, Praha 1 19:00 program bude upřesněn  
  7.7.2012 kostel Sv. Mikuláše, Staré Mesto, Praha   B. Černohorský , A. Vivaldi, W. A. Mozart  
  16.12.2012 Rudolfinum - Dvořákova sín, náměstí Jana Palacha 79/1, Praha   koncert filmové hudby s Pražským filmovým orchestrem
19.12.2012 Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrska, Břehová 7, Praha 17:30 J.J. Ryba - Česká mše vánoční  
  22.12.2011 Atrium na Žižkově, Čajkovského 12, Praha 17:00 a 19:30 J.J. Ryba - Česká mše vánoční  
  27.2.2013 Akademie múzických umění - Malostranské náměstí 258/13, Praha ?? Jonáš - J. Meierová  
  22.3.2013 kostel Sv. Petra Na Poříčí, Praha 19:00 D. Bortnanskyj, Koncerty č. 21 a 30, A. Schnittke - Kající žalmy (1, 2, 3, 4, 8, 12) v rámci cyklu "Postní pátky" Collegium Marianum
  20.4.2013 Rudolfinum - Dvořákova sín, náměstí Jana Palacha 79/1, Praha 19:30 fimova hudba: J. Horner - Titanic, Aiens, M. Giacchino - Star Trek s Pražským filmovým orchestrem
  27.2.2013 Akademie múzických umění - Malostranské náměstí 258/13, Praha 19:30 Lamento - V. Esterle  
  11.5.2013 zámek Kratochvíle 19:00 M. Troup - Strážci výšek (premiera)  
  19.5.2013 Modlitebna, Korunní 60, Praha 19:00 Pocta tvůrcům (Jan Málek) Pořadatelem koncertu je Sborové studio Zvoneček, Praha.
  6.6.2013 Atrium na Žižkově, Čajkovského 12, Praha 19:30 C. Orff - Carmina Burana
  6.7.2013 Kostel Narození Panny Marie, Želiv   A. Schnittke - Koncert pro sbor  
  12.7.2013 Březnice 21:15 C. Orff - Carmina Burana
  13.7.2013 kostel Sv. Mikuláše, Malá strana      
  16.10.2013 Husův sbor, Moskevská 34, Praha 18:00 Čajkovskij, Berezovskij, Schnittke Pobožnost s účastí patriarchy v Husově sboru
  18.10.2013 Svatý Jan pod skalou 18:00 J. Zasrera - Missa solorum multiplicium, J. Trautzel - Miserere s Hudbou hradní stráže a policie ČR
  19.10.2013 kostel Sv. Mikuláše, Malá strana 18:00 Čajkovskij, Rossini,  
  23.10.2013 Sál ČNB 17:00 Berlioz, Mašek s Hudbou hradní stráže a policie ČR
  26.10.2013 Bratislava 19:30 J. Williams - Starwars, Saving Private Ryan, James Newton Howard - Peter Pan Koncert filmové hudby s Pražským filmovým orchestrem, ...
1.11.2013 Husův sbor, Moskevská 34, Praha 18:15 G. Fauré - Requiem  
  18.11.2013 Akademie múzických umění - Malostranské náměstí 258/13, Praha 19:30 Vičar, Hurník, Málek  
  1.12.2013 Česká Skalice 17:00 Advetní koncert  
  7.12.2013 Rudolfinum - Dvořákova sín, náměstí Jana Palacha 79/1, Praha 19:30 fimova hudba s Pražským filmovým orchestrem
  18.12.2013     Saint-Saens - Vánoční oratorium spoluúčinkování na koncertě Vycpálkovců
  19.12.2013 Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrska, Břehová 7, Praha 17:00 J. J. Ryba- Česká mše vánoční  
  21.12.2013 Atrium na Žižkově, Čajkovského 12, Praha 17:00 a 19:30 J.J. Ryba - Česká mše vánoční  
   
 
Chcete být informováni o našich koncertech e-mailem?